Xornada de Balonman


Xornada de Fútbol Base 25-26 Novembro

CADETE A
San Tirso - Bergantiños
25/11/17
L.Gallega
10:15
San Tirso
CADETE B
Once Caballeros -San Tirso
25/11/17
1º comarcal
16:15
A Barcala
CADETE C
San Tirso - Cerceda
25/11/17
2º autonomic
17:45
San Tirso
INFANTIL A
San Tirso - Bergantiños
26/11/17
L. Gallega
10:00
San Tirso
INFANTIL B
Portazgo - San Tirso
25/11/17
2º As Mariñas
12:10
Portazgo
INFANTIL C
San Tirso -Carral
25/11/17
2º As Mariñas
16:00
San Tirso
ALEVIN A
Descansa

Descansa

Descansa
ALEVIN B
San Tirso - Cristo Rey
24/11/17
2º As mariñas
18:00
San Tirso
ALEVIN C
San Tirso- Ordenes
25/11/17
2º As Mariñas
12:00
San Tirso
ALEVIN D
San Tirso - Victoria
28/11/17
2º comarcal
17:30
San Tirso
BENJAMIN A
Ordenes - San Tirso
25/11/17
1º comarcal
12:00
Ordenes
BENJAMIN B
Descansa

2º As Mariñas

Descansa
BENJAMIN C
San Tirso - Cambre
25/11/17
2º As Mariñas
13:00
San Tirso
PREBENJAMIN A
San Tirso -Victoria
25/11/17
1º comarcal
12:00
San Tirso
PREBENJAMIN B
Olimpico - San Tirso
25/11/17
2º As Mariñas
11:45
Vilaboa

XORNADA DE BALONMAN


ANDAINA 18 DE NOVEMBRO

O próximo sábado 18 de novembro organizase unha andaina con saida dende o  local social de Leiro pola ruta do camiño de Santiago.

A saída é ás 16:00 h. e durará aproximádamente duas horas.

Todos os interesados inscribiros en deportes ou no telf 981647996.Resultado de imaxes para leiro abegondo

Xornada Fútbol Base 11-12 de Novembro

Categoria
Partido
Fecha
Competición
Horas
Campo
CADETE A
San Tirso - Viveiro
11/12/17
L.Gallega
16:00
San Tirso
CADETE B
Maravillas - San Tirso
11/12/17
1º comarcal
16:00
Grela II
CADETE C
San Tirso - Pastoriza
11/12/17
2º autonomic
10:00
San Tirso
INFANTIL A
San Tirso - Xuv Oroso
12/11/17
L. Gallega
12:00
San Tirso
INFANTIL B
Visantoña - San Tirso
12/11/17
2º As Mariñas
12:00
Visantoña
INFANTIL C
San Tirso - San Pedro
12/11/17
2º As Mariñas
10:15
San Tirso
ALEVIN A
San Tirso - Betanzos
10/11/17
1º comarcal
19:00
San Tirso
ALEVIN B
Luis Calvo - San Tirso
11/12/17
2º As mariñas
10:00
As Eiroas
ALEVIN C
San Tirso – Cristo Rey
11/12/17
2º As Mariñas
11:45
San Tirso
ALEVIN D
Santa Maria del Mar -San Tirso
11/12/17
2º comarcal
10:00
Santa Mª del Mar
BENJAMIN A
Betanzos - San Tirso
11/12/17
1º comarcal
12:30
Betanzos
BENJAMIN B
San Tirso - Arteixo
11/12/17
2º As Mariñas
11:45
San Tirso
BENJAMIN C
San Tirso – Rayo Sadense
11/12/17
2º As Mariñas
12:45
San Tirso
PREBENJAMIN A
Luis Calvo - San Tirso
11/12/17
1º comarcal
12:30
As Eiroas
PREBENJAMIN B
San Tirso - Arteixo
11/12/17
2º As Mariñas
12:45
San Tirso

Xornada de Fútbol Base 21-22 de outubro

Categoría
Partido
Data
Competición
Horas
Resultados
CADETE A
Ural - San Tirso
21/10/17
L.Gallega
12:00
Leyma
CADETE B
San Tirso -Olimpico
21/10/17
1º comarcal
10:00
San Tirso
CADETE C
Paiosaco - San Tirso
21/10/17
Amistoso
16:00
Paiosaco
INFANTIL A
Ural - San Tirso
22/10/17
L. Gallega
12:00
Leyma
INFANTIL B
San Tirso - Betanzos
21/10/17
2º As Mariñas
16:00
San Tirso
INFANTIL C
Olimpico - San Tirso
21/10/17
2º As Mariñas
18:00
Vilaboa
ALEVIN A
Cambre - San Tirso
21/10/17
1º comarcal
12:00
Cambre
ALEVIN B
San Tirso – Rayo Sadense
22/10/17
2º As mariñas
10:30
San Tirso
ALEVIN C
Paiosaco - San Tirso
21/10/17
2º As Mariñas
13:00
Paiosaco
ALEVIN D
San Tirso - Calasanz
22/10/17
2º comarcal
10:30
San Tirso
BENJAMIN A
San Tirso - Orillamar
21/10/17
1º comarcal
11:45
San Tirso
BENJAMIN B
Pastoriza - San Tirso
21/10/17
2º As Mariñas
11:00
Meicende
BENJAMIN C
San Tirso - Pastoriza
21/10/17
2º As Mariñas
11:45
San Tirso
PREBENJAMIN A
San Tirso - Calasanz
21/10/17
1º comarcal
12:45
San Tirso
PREBENJAMIN B
Cristo Rey - San Tirso
21/10/17
2º As Mariñas
11:15
Os Regos

Resultados Xornada de Fútbol Base 12-14-15 Outubro

Categoria
Partido
Fecha
Competición
Horas
Resultados
CADETE A
Bertamirans – San Tirso
12/10/17
L.Gallega
18:30
1-2
CADETE A
San Tirso – Dumbria
14/10/17
L.Gallega
12:15
10-2
CADETE B
San Tirso – Portazgo
12/10/17
1º Comarcal
10:00
7-2
CADETE B
Sp Coruñes - San Tirso
14/10/17
1º comarcal
16:00
2-3
CADETE C
San Tirso – Olimpico
14/10/17
Amistoso
16:30
1-0
INFANTIL A
Bertamirans – San Tirso
12/10/17
L.Gallega
20:15
4-1
INFANTIL A
San Tirso – Oza Juvenil
15/10/17
L. Gallega
12:00
4-1
INFANTIL B
Descansa

2º As Mariñas

Descansa
INFANTIL C
San Tirso - Obrero
15/10/17
2º As Mariñas
10:15
4-4
ALEVIN A
San Tirso – Luis Calvo
14/10/17
1º comarcal
11:00
1-3
ALEVIN B
San Pedro - San Tirso
14/10/17
2º As mariñas
10:00
2-7
ALEVIN C
San Tirso – Betanzos
14/10/17
2º As Mariñas
10:00
4-7
ALEVIN D
Orillamar - San Tirso
14/10/17
2º comarcal
11:00
4-2
BENJAMIN A
Arteixo -San Tirso
14/10/17
Arteixo
12:30
1-1
BENJAMIN B
San Tirso – Paiosaco
14/10/17
2º As Mariñas
10:00
11-0
BENJAMIN C
Santa Cruz - San Tirso
12/10/17
2º As Mariñas
12:00
8-1
PREBENJAMIN A
Oza Juvenil - San Tirso
14/10/17
1º comarcal
11:00
2-9
PREBENJAMIN B
San Tirso - Cambre
14/10/17
2º As Mariñas
11:00
6-2

Entradas populares

Buscar este blog