CARREIRAS POPULARES MES XUÑO

Dende a Federación Galega de Atletismo comprácenos presentarche o calendario de carreiras populares oficiais do mes de Xuño en Galicia.


Dende aquí animámosvos a participar naquelas probas que poidades, dende pitufos aos máis veteranos, compartindo afección, sensacións e sentimentos.

Un saúdo e vémonos correndo.

Carlos Castro Vicente
Director Departamento de Carreiras Galegas
Federación Galega de Atletismo


Ábrese o prazo de inscrición para as actividades de verán o 1 de xuño. Os folletos estarán dispoñibles a partir do xoves 25 .
folleto actividades verán 2017

Xornada Fútbol Base 26-27-28 de maio

Categoría
Partido
Data
Competición
Horas
Campos
CADETE A
San Tirso-Residencia
27/5/2017
1 auton.Cadete
18:15
San Tirso
CADETE B
San Tirso- Los Castros
28/5/2017
Fase de Ascenso
11:00
San Tirso
INFANTIL A
San Tirso-Residencia
27/5/2017
Liga Gallega Infantil
11:00
San Tirso
INFANTIL B
Laracha- San Tirso
28/5/2017
2 auton.infantil
11:30
Laracha
ALEVIN A





ALEVIN B


1 Alevin f11


ALEVIN C


2º Alevin


BENJAMIN A


1º Comarcal


BENJAMIN B
Pastoriza-San tirso
27/5/2017
2º Benjamin
10:00
Meicende
BENJAMIN C
San Tirso-Once Caballeros
26/5/2017
2º Benjamin
19:15
San Tirso
PREBENJAMIN A


1ºComarcal


PREBENJAMIN B
Cambre-San tirso
27/5/2017
2º prebenjamin
12:00
Cambre
BIBERONES
Torneo Arteixo
28/5/2017
Liga Biberón
Todo o Día
Arteixo

Resultados Xornada de Fúbol Base 12-13-14

Categoría
Partido
Data
Competición
Horas
Resultados




CADETE A


San Tirso - Fisterra
12/5/17
Ida Fase de Ascenso
19:00
5-0
Fisterra - San Tirso
14/5/17
Vuelta Fase de Ascenso
11:00
3-3
CADETE B
Cd Ciudad - San Tirso
13/5/17
Fase de Ascenso
18:00
1-2
INFANTIL A
Deportivo - San Tirso
13/5/17
Liga gallega Infantil
11:00
6-0
INFANTIL B
Marino - San Tirso
13/5/17
2 auton.infantil

10:00
1-0
ALEVIN A
DESCANSA

Liga Luis Calvo

DESCANSA
ALEVIN B
San Tirso - Cerceda
13/5/17
1º alevin F11
10:30
1-5
ALEVIN C
San Tirso - Olimpico
13/5/17
Copa Andres Pena
12:00
3-0
BENJAMIN A
DESCANSA

1º Comarcal

DESCANSA
BENJAMIN B
Carral - San Tirso
13/5/17
2º Benjamin
12:00
3-6


BENJAMIN C
Laracha - San Tirso
12/5/17
2º Benjamin
19:00
7-0
San Tirso -Paiosaco
13/5/17
2º Benjamin
12:00
4-4
PREBENJAMIN A
DESCANSA

1º Comarcal

DESCANSA
PREBENJAMIN B
DESCANSA

2º prebenjamin

DESCANSA
BIBERONES
Cristo Rey -San Tirso
12/5/17
Liga Biberón
18:30
1-2

Resultados Xornada De Fútbol Base 7-8-9 de maio

Categoría
Partido
Data
Competición
Horas
Resultado
CADETE A
San Tirso -Sp Coruñes
6/5/17
1 auton.Cadete
16:00
4-0
CADETE B
Curtis - San Tirso
7/5/17
Fase de Ascenso
12:00
1-4
INFANTIL A
San Tirso - Victoria
6/5/17
Liga Gallega Infantil
10:30
0-4
INFANTIL B
San Tirso - Arteixo B
7/5/17
2 auton.infantil
10:30
1-8
ALEVIN A
Copa Danone
6/5/17
Copa Danone
mañana
----


ALEVIN B
Torneo Cerceda
6/5/17
Torneo Cerceda
Todo o día
----
U. Campestre - San Tirso
7/5/17
1 Alevin f11
10:30
5-0
ALEVIN C
Paiosaco - San Tirso
6/5/17
Copa Andres Pena
12:00
0-7


BENJAMIN A


Torneo Cerceda
6/5/17
Torneo Cerceda
Todo o día
4º clasif.
Arteixo - San Tirso
8/5/17
1º Comarcal
18:00

BENJAMIN B
San Tirso - Laracha
7/5/17
2º Benjamin
12:00
2-1
BENJAMIN C
Descansa

2º Benjamin


PREBENJAMIN A
Torneo Cerceda
6/5/17
Torneo Cerceda
Todo o día
2º clasif.
PREBENJAMIN A
San Tirso - Imperator
7/5/17
1º Comarcal
12:00
1-0
PREBENJAMIN B
Arteixo - San Tirso
7/5/17
2º prebenjamin
12:00
10-0


BIBERONES
San Tirso - Betanzos
5/5/17
Liga Biberón
18:30
7-1
Torneo Cerceda
6/5/17
Torneo Cerceda
18:00
19:00
campeones

NO PAVILLÓN DE SAN MARCOS

Entradas populares

Buscar este blog